Täida oma e-poe tellimusi nii nagu suurimad e-poed Euroopas.

Saadetised 4x kiiremini teele. Klienditeeninduse koormus: miinus 80%. Kordus oste: 2x rohkem.

eCommerce Shipping App - feature highlight - Outvio - eCommerce fulfilment app for high growth eCommerce stores

"Since we started using Outvio, we have improved our order delivery experience and significantly reduced fulfilment costs. Our clients now have a clear view of the progress of their order at all times. The customer service from Outvio has been exceptional and they are always improving their product. Without a doubt, a 100% recommendable."
Ana, co-owner thenudelabel.com

"With Outvio we are shipping out all our orders for the day in less than 1h, something that before took us all morning. So now we have more time available to make marketing campaigns and grow internationally."
Julián, co-founder feeltattoo.com

Software feature highlight - Outvio - eCommerce fulfilment app for high growth eCommerce stores

"We decided to give Outvio a try after using two similar tools. Outvio really is lightyears apart. It has everything that any online shop needs to manage shipments and returns. The pricing is great and customer support fantastic."
Gabri, owner at traitstore.com


Täida oma e-poe tellimused nii, nagu seda teevad suurimad e-poed Euroopas!

Outvio aitab tellimusi vormistada 300% kiiremini, hoiab sinu kliendid alati informeeritud ning annab täieliku kontrolli kogu saadetise teekonna üle.
Kõik selleks, et muuta juhuslikud ostlejad sinu lojaalseteks püsiklientideks:

Software feature highlight - Outvio - eCommerce fulfilment app for high growth eCommerce stores

SAMA MITMEKÜLGNE KUI SINA

Olenemata sellest, kas sa müüd vaid ühe online poe kaudu, või on sul neid mitu ning lisaks veel kontod erinevatel veebiturgudel: kõik su tellimused on automaatselt reaalajas Outvio's kättesaadavad ja valmis ühe hiireklikiga teele minema.

PAINDLIK JA TÕHUS

Alates pakikaartide mass-printimisest, kuni automaatse vöötkoodi-skänner režiimini - Outvio töötab täpselt nagu sina tahad ja aitab sul vähendada tellimuste kompleekteerimisele kuluvat aega vähemalt 4 korda ning muudab inimlikud eksimused minevikuks.

Software feature highlight - Outvio - eCommerce fulfilment app for high growth eCommerce stores

TEHISINTELEKT, MIS TÖÖTAB SINU HEAKS 24/7

Kui sul on sadu, või olgem ausad, isegi vaid mõned üksikud, tellimused teel klientideni, siis on hilinemised ja intsidendid vältimatud. Ja kuigi tegelikult on neid tihti väga lihtne lahendada, siis on tavaliselt kuller või klient see, kes sind nendest teavitab, mis tähendab, et siis on juba "hilja" ja sinu shoppaja ostukogemus rikutud.

Seetõttu on Outvio loonud tehisintelekti, mis töötab 24/7 ja jälgib kõiki sinu saadetisi. Nii kui ta avastab, et midagi on viltu, annab ta sellest sulle teada, et saaksid olukorra lahendada või klienti teavitada. Ja seda veel enne kui su klient või isegi kuller ise sellest teadlik on! Nii saad kindel olla, et kõikidel sinu klientidel on alati suurepärane ostukogemus!

Software feature highlight - Outvio - eCommerce fulfilment app for high growth eCommerce stores

SINU KLIENDID, SINU BRÄND

Ei, kullerite või sinu online poe haldussüsteemi poolt saadetavad automaatsed teavitus-emailid ei ole piisavad ega piisavalt head. Nende emailide avamisprotsent on suurem kui ühelgi teisel emaili liigil. Milleks jätta need kellegi, kes ei tea midagi sinu brändist ega misioonist, meelevalda?

Muuda need emailid meeldejäävaks ja 100% enda omaks, ning saada need välja automaatselt alati õigel ajal. Meie visuaalne drag-n-drop emaili ehitaja muudab selle super lihtsaks ja aitab sul luua oma kaubamärgile ainulaadse ja isikupärase teavitusvoo vaid minutitega.

Software feature highlight - Outvio - eCommerce fulfilment app for high growth eCommerce stores

TAGASTUSED, ILMA PEAEVALUTA

Meie self-service tagastuste portaal on sinu klientide jaoks valmis hetkest, mil sa lood oma Outvio konto. Ja see on 100% sinu nägu.

Sina lood reeglid ja sinu shoppajad vormistavad oma tagastustega vastavalt nendele. Ning sinu klienditeenindustiim saab keskenduda palju olulisematele küsimustele!

SINU ISIKLIK SAADETISTE JÄLGIMISE LEHT

Iga kord kui sa saadad oma kliendi kulleri lehele saadetise staatust jälgima, on see auk sujuvas ostukogemuses sinu kliendi jaoks ja kaotatud võimalus ehitada kliendisuhet sinu jaoks.

Iga võimalus tuua oma kliendid tagasi oma brändi juurde on kulda väärt. Ning just seetõttu annab Outvio sulle isikliku jälgimislehe - et sa saaksid oma kliente saata kuni nende kodu ukseni välja.

TURUNDUS TARNEAHELAS

Outvio ei ole lihtsalt äpp saadetiste tegemiseks. Outvio on äpp, mis muudab kogu sinu tarneahela sinu brändi jaoks töötavaks turundustööriistaks.

Näiteks saad sa Outvio'ga oma saadetiste jälgimislehele lisada bännereid ja reklaami, et oma kliendid, veel enne kui neil tellimus käes, uuele osturingile suunata. Sest meie eesmärk on sinuga koos muuta kõik sinu shoppajad püsiklientideks!


Proovi Outvio ise järgi!

Me ei küsi makseinfot enne, kui hakkad saadetisi tegema. Nii et loo konto ja vaata ringi!